Trojici brankářů nyní tvoří Petr Franěk, Pavel Francouz a Patrik Nechvátal. "Patrikovi se budeme snažit najít i nějaké místo v 1. lize, aby chytal za dospělé," uvedl trenér Vladimír Jeřábek. Martin Volke bude hostovat v prvoligovém Mostě a zůstává hráčem Vervy.
Obranné řady opustili Skuhrovec (ukončil aktivní činnost) a Černošek (Kladno). V klubu dál nepokračují útočníci Jenáček a Hujsa.

Zůstávají Černý s Frolíkem, opory Hübl a Lukeš, pokračuje Hanzl. Do přípravy se zapojil i Jareš, který byl původně na odchodu. Poprat se o svou šanci jsou připraveni mladíci z úspěšného týmu juniorů, Jurčík, Smolka, Hora, Havelka a další.
Martin Ručinský se zatím jako každý rok připravuje individuálně a k týmu se připojí začátkem srpna. "Měl by se objevit 6. srpna. Sedneme si, probereme to, popovídáme a uvidíme," doplňuje kouč.

Mužstvo se po dovolených sešlo poprvé v pondělí 23. července. Po dvou „rozhýbávacích“ trénincích přešlo dnes na led, poté se připravovalo ještě na letním stadiónu. Od příštího týdne čekají hráče dvoufázové tréninky.

Aktuální kádr HC VERVA před novou sezónou:
Baláž, Brejčák, Bojer, Černý, Francouz, Franěk, Frolík, Gerhát, Gula, Hanzl, Havelka, Hora, Hübl, Jurčík, Kafan, Kousalík, Kubát, Kubinčák, Lukeš, Majdan, Nechvátal, Posmyk, Ručinský, Smolka, Stříteský, Trávníček, Zeman, Zavřel (Jareš, Pšurný, Martynek).

Připravujeme: rozhovor s trenérem Vladimírem Jeřábkem
Zítra najdete na webu nový díl Klubového magazínu.