Rozhovory 08.02.2022
Autor: Daniel Tichý

Musíme zabrat a v dalších zápasech bodovat, říká po zápase s Olomoucí obránce Daniel Kolář

Verva nestačila v úterním utkání na Olomouc, které podlehla 1:4. Obránce Daniel Kolář odehrál téměř devatenáct minut, připsal si tři střely na branku soupeře, ale porážce zabránit nedokázal. Jak hodnotil utkání?

Jak bys zhodnotil úterní utkání proti Olomouci?
V první třetině jsme bojovali a hráli to, co jsme měli. Soupeř nás sice přestřílel, ale vedli jsme 1:0. Pak jsme nastoupili do druhé třetiny a soupeř dal ze tří šancí dvě branky. Otočili to a bohužel ve třetí třetině jsme udělali dva fauly, soupeř obě přesilovky využil a vyhrál.

Je tato prohra více bolestivější, když je Olomouc v tabulce hned před vámi?
Bodově to byl důležitý zápas, jelikož to tam je hodně vyrovnané. Je to škoda, ale ještě je před námi spoustu utkání. Zabereme a musíme v dalších zápasech bodovat.

Myslíš si, že vývoj utkání změnily přesilové hry?
Myslím si, že ano. My jsme tam taky měli nějaké, ale bohužel se nám v nich v poslední době moc nedaří. Doufám, že se to zlomí a začne nám to tam v přesilovkách padat.

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.