Rozhovory 28.12.2020
Autor: Ondřej Mach

Musíme využívat přesilovky, velí Fronk. Co pro něj znamená šance od Vervy?

Závěr roku nezastihl Litvínov v ideální formě, v pondělí padl v pátém zápase z posledních šesti. Po nepovedeném duelu na ledě Liberce se proti Plzni zlepšený výkon nedostavil. Třetí letošní vzájemný souboj na tiskové konferenci hodnotil útočník Jiří Fronk.
Jak jste viděl utkání proti Plzni?
Musíme proměňovat šance. Sice jsme suprově zahráli oslabení, ale když pak dostaneme příležitost v přesilovce, tak něco musíme proměnit. Na nula gólů vyhrát nejde. 

Co říkáte na výkon hostujícího brankáře Dominika Pavláta?
Vychytal nulu, takže nemůžu říct, že chytal špatně. My to tam musíme dotlačit, střílet a proměňovat vyložené šance. S nulou to zkrátka nejde. 

Teď k vám. Co pro vás znamená, že jste dostal šanci od Litvínova?
Hrát extraligu skoro doma, to je pro mě úžasná příležitost. Snažím se ji využít, dělám, co se dá. Snad odvádím aspoň to, co ode mě trenéři čekají. Budu se dál snažit. 

Co od vás tedy trenéři čekají?
Hlavně musím hrát co nejlépe dozadu, protože to je můj kámen úrazu. Chci zlepšit defenzivní hru, bavíme se o tom s trenéry. Pak bych rád přidal nějaké góly.

Celý rozhovor s Jiřím Fronkem:

Konto našeho srdce před 3 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >