Denisi, jak byste zhodnotil utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězi rozhodl jediný gól?

Je škoda, že jsme v závěru zápasu naší chybou přišli o bodový zisk. Myslím si, že naše hra nebyla nejhorší, ale nevyšla nám oslabení a nějaké další věci. Vstřelili jsme si jeden vlastní gól, na další jsme jim nahráli. Byly to zbytečné branky. Měli jsme bodovat, musíme bodovat.

Jak se z vašeho pohledu zrodila rozhodující situace zápasu?

Začátek akce jsem upřímně neviděl, protože jsem se soustředil na hráče ve středu. Najednou jsme ztratili puk v rohu, viděl jsem volného hráče mezi kruhy a věděl jsem, že za zády mám dalšího mladoboleslavského hráče. Nemohl jsem se na něj ale soustředit, protože bych jinému nechal volnou celou bránu. Povedlo se jim to nějak sehrát. Náš hráč se nestihl vrátit a vstřelili to do prázdné brány.