Verva postupem utkání začala ztrácet a Vary chyby litvínovských hráčů trestaly. "První třetina byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale od druhé třetiny soupeř převzal iniciativu. Hodně puků jsme ztráceli u modrých čar a oni nám hrozili z brejků, a to nám dělalo problémy," říkal po utkání hlavní trenér Vladimír Országh.

Pro Litvínov to bylo první přípravné utkání, kde přípravu narušila karanténa. "Byl to náš první zápas, takže máme trochu skluz. Bylo tam hodně dobrých věcí. Trochu mě mrzí, že jsme se gólově neprosadili, protože jsme šance měli. Na druhou stranu jsme v utkání měli věci, na kterých budeme muset zapracovat. Chyby, které jsme viděli jsou asi normální v tomto období a pro nás je teď důležité, abychom rychle zregenerovali, protože nás čekají ještě dva zápasy tento týden," hodnotil hlavní trenér.

Celý rozhovor s Vladimírem Országhem: