Mládež 28.11.2021
Autor: Ondřej Vlk

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.

V sobotu se na ZS Ivana Hlinky sjely týmy třetích a čtvrtých tříd Kladna, Pardubic, Zlína a domácího Litvínova. Tváří litvínovského turnaje byl trenér mládeže Mikael Pančák, který se před sezónou vrátil po dlouhých letech do Litvínova, kde pomáhá s rozvojem mládeže.

V 11:30 proběhlo slavnostní zahájení celého turnaje za účasti významných hostů, kterými byli hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, prezident a CEO skupiny Sev.en Energy Luboš Pavlas, místostarosta města Litvínova Karel Rosenbaum a místopředseda spolku HC Litvínov Martin Klika.

Litvínovští na turnaji předvedli výborné výkony a slaví v kategorii třetích tříd celkové prvenství a v kategorii čtvrtých tříd vybojovali stříbrné medaile.

4. Zlín

Všichni zúčastnění si odvezli ceny od společnosti Sev.en Energy a ti nejlepší i medaile a ceny pro nejlepší hráče celého turnaje. Na závěr turnaje přišli pogratulovat a předat ceny všem účastníkům litvínovské osobnosti jako je Robert Reichel, Jan Vopat a Ondřej Weissmann. Závěrečné poděkování přidal místopředseda představenstva HC VERVA Litvínov pan Vladimír Dočekal.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.