Mládež 07.05.2014
Autor: Tisková zpráva

Mládež: Trenérské obsazení žákovských kategorií 2014/2015

Trenérské změny nastaly také u žákovských kategorií. Vedení klubu společně s trenéry rozhodlo o obsazení jednotlivých žákovských tříd pro sezónu 2014/2015. Přibyla také nová pozice koordinátora pro hokejovou akademii, kterou bude zastávat reprezentační trenér Ondřej Weissmann.
Od nové sezóny zavedlo vedení HC Litvínov, o. s. novou funkci v podobě koordinátora pro hokejovou akademii. Právě na tuto pozici se po třech letech vrací uznávaný taktik a reprezentační trenér Ondřej Weissmann. Litvínov tak obnovil spolupráci s někdejším litvínovským trenérem po jeho odchodu z pražské Slavie. Ondřej Weissmann před třemi lety vedl jako hlavní kouč tým litvínovských juniorů.

Trenéři žákovských kategorií pro sezónu 2014/15

8 + 6 třída: 

Hlavní trenér: Radek Goga
Asistenti: Radim Skuhrovec a Martin Nosek

7 + 5 třída: 

Hlavní trenér: Petr Franěk
Asistent: Zdeněk Zíma

4 + 3 třída:

Trenéři: Zdeněk Němec, Marek Fiala a Miroslav Žák

2 + základna:

Trenéři: Žák, Parák, Goga, Fidrmuc, Bříza, Černý a Kýhos

Od nové sezóny se hlavním trenérem brankařů HC Litvínov, o. s. stal David Kovářík, který bude mít na starosti brankaře všech mládežnických kategorií.

V pátek vám přineseme rozhovor s vedením HC Litvínov, o. s. kde se dozvíte proč došlo ke změnám trenérských postů zejména v nejvyšších mládežnických kategorií a také zhodnocení celé sezóny 2013/14.
Junioři dnes

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >
Žáci před 2 dny

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >
Mládež 26.03.2020

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky ke COVID-19

Prohlášení předsedy mládeže HC Litvínov, sportovní spolek.
Více >