Všichni tři by měli být k dispozici už pro dnešní zápas Vervy se Spartou.

Juraj Mikúš (narozen 22. 2. 1987) je juniorským i seniorským reprezentantem Slovenska. Účastnil se několika světových šampionátů.

Rodák ze Skalice zkoušel štěstí v zámoří (QMJHL, AHL) i v KHL, zde v dresu Rigy, Spartaku Moskva, Popradu a Lvu Praha, mezitím ve finském Turku.

V minulé sezóně hráč s parametry 187/91 působil v Olomouci a v této ve Slovanu Bratislava opět v KHL. Ještě včera nastoupil v jeho dresu v utkání v Minsku.
-------------------------------------------
Jakub Čutta
(narozen 29. 12. 1981) začínal v Liberci. Juniorský mistr světa (2001) se přes zámořskou WHL dostal do NHL v dresu Washingtonu, kde krátce zasáhl do třech sezón. Nastupoval hlavně v Portlandu v AHL.

Dále působil v Liberci, pak v Nižněkamsku, Čeljabinsku a tři sezóny v Karlových Varech. Pak v Mladé Boleslavi a znovu v Liberci.

V sezóně 2013/14 si zadák s parametry 192 cm/98 kg zahrál ve Finsku (SaiPa), pak v Pardubicích a naposledy v sezóně 2015/16 ve švédském Västerasu.
-------------------------------------------
Marek Růžička (narozen 10. 4. 1995) hrál v dorostu v Hodoníně a posléze až do juniorů v Třinci.

Zde také v sezóně 2013/14 debutoval v nejvyšší soutěži. 189 cm vysoký a 80 kg těžký forvard dosud nastoupil v Tipsport extralize ke stovce zápasů. V této sezóně působil i v Trenčíně.