Fanoušci 22.11.2022
Autor: Jan Jindra

Mikulášská sbírka pro děti v nemocnicích

Na páteční utkání s Třincem vyhlásil fanklub Ropáci on Tour další ročník tradiční mikulášské sbírky pro děti v nemocnicích Ústeckého kraje. Sladkosti a drobné dárky můžete odkládat do košů připravených u vchodů na zimní stadion a ve fanshopu.

Mikulášskou sbírku pro děti v nemocnicích Ústeckého kraje pořádají Ropáci on Tour ve spolupráci s Veronikou Hüblovou, manželkou Viktora Hübla, pravidelně již několik let. A nejinak tomu bude i letos. Sbírka proběhne v pátek 25. listopadu před utkáním s třineckými Oceláři.

U všech vchodů na Zimní stadion Ivana Hlinky a v našem Vervashopu budou připraveny označené koše, do kterých můžete vkládat nejrůznější sladkosti jako jsou čokolády, bonbony, lízátka, oplatky, perníčky, zkrátka cokoliv vás napadne a mohlo by dětem udělat radost. Přidat můžete i drobné dárky jako pastelky a omalovánky, ne však plyšáky, ty do nemocnic nemohou.

Vybrané dobroty Ropáci nabalíčkují a ve spolupráci s hráči A-týmu rozvezou po nemocnicích v Ústeckém kraji. Balíčky pak dostanou děti, které musejí trávit Mikuláše na dětských odděleních v nemocnicích. Zapojte se i vy a pomozte zpříjemnit dětem tento den!

Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2022

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >