Sedm gólů, sedm litvínovských střelců. Takto vypadal dnešní zápas proti karlovarské Energii. Za Janusova záda padly pouze dva góly, do soupeřovy klece rovnou sedm! Fanoušci byli v eufórii, viděli totiž krásný zápas plný úspěšných střeleckých akcí. Po střelecké pasivitě, která u severočechů vládla, byla tato gólová nadílka skoro zázrakem. Trefil se dnes opět i kapitán Michal Trávníček, který má tedy momentálně na svém kontě nejvíce vstřelených branek z týmu, společně s Viktorem Hüblem a Františkem Lukešem. "Často se nám stávalo v zápase, že jsme přestali bruslit a čekali co soupeř. To ale spíše nevycházelo. Tahle aktivní hra nám svědčí víc a je jen na nás to udržet," popsal dnešní úspěch Michal Trávníček.