Dvě premiéry dnes mohli vidět diváci na stadionu Ivana Hlinky. Hráči nastoupili poprvé v sezóně v bílých dresech a také poprvé utrpěli porážku. Recept na Vervu dokázali najít až Oceláři z Třince. Kapitán Michal Trávníček zhodnotil dnešní utkání: "Tak jasně, že nemůžeme vyhrát všechny zápasy. Škoda, že to bylo právě doma. Máme dva domácí zápasy o víkendu a je škoda ztrácet body zrovna na domácím ledě." Litvínovský útočník, který si pro změnu zahrál v zápase proti Třinci na pozici bránícího hráče, vidí hlavní problém v první třetině. "V první třetině jsme neměli dobrý pohyb, stejně jako minulý zápas s Olomoucí. Nehrajeme tak dobře na puku, nejsme v pohybu, pak se to těžko dohání." Další zápas čeká chemiky v neděli doma proti Hradci Králové. Zahraje si litvínovský kapitán opět v obraně?