A-tým 15.04.2022
Autor: Ondřej Vlk

Matúš Sukeľ s Denisem Godlou obdrželi pozvánku do reprezentace

Útočník Matúš Sukeľ i brankář Denis Godla si prodlouží sezónu. Oba se zapojili do přípravy slovenského národního týmu. První sraz je čeká v Trenčíně, kde se sejdou 19. dubna.

Slováci odehrají v rámci přípravy dva přípravné duely 21. dubna ve Spišské Nové Vsi a 23. v Trenčíně proti českému národnímu týmu. Po úspěšném představení se v přípravném kempu udržel v polském národním mužstvu útočník Pawel Zygmunt, který ve čtvrtečním přátelském utkání proti Rakousku nastoupil za polským tým ve druhé formaci.

Kluci, držíme palce! 

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >