Jak probíhala tvoje letní příprava?

Přípravu již máme naštěstí za sebou. (smích) Dostali jsme dost zabrat. Bohužel mě opět chytly problémy s bedry, ale kluci to suprově odmakali.

Zbyl čas i na něco jiného, než hokej?

Určitě. O pauze mezi letní přípravou a přípravou na ledě jsem odletěl do Egypta. Něco takového jsem potřeboval na menší odbočení od stereotypu.

Jaký máš pocit z vlastních výkonů v přípravných utkáních?

Zápasy se mi celkem povedly, ale vždy to může být lepší.

Máš před zápasem nějaký speciální rituál?

Asi jen protažení na stejném místě, ale nic víc. Na to je odborník Šimon Zajíček. (smích)

Jaké cíle jste si jako tým vytyčili?

Dostat se do play off a udělat pro to cokoliv.

Co tvůj osobní cíl pro novou sezonu?

Jako každý rok, dostat se do brány a vydat ze sebe vše. Ať to bude v juniorce, druhé lize nebo třeba v A-týmu.

Máš představu, jak si rozdělíte role se Šimonem Zajíčkem a ostatními brankáři v týmu?

Představu zatím nemám. Toto rozhodnutí záleží převážně na trenérech.

Jsi napsaný jako trojka na soupisce áčka. Očekáváš, že se ti podaří nakouknout přes Januse a Honzíka i do extraligy a přidat další starty k tomu loňskému?

Samozřejmě bych moc rád a budu se snažit abych mohl nastoupit. Byla by to opět nádherná zkušenost, stejně jako minulý start.

Odehrál jsi i pět zápasů za HC Draci Bílina. Budeš pokračovat v jejich dresu?

Nejspíš ne, jelikož se Bílina stala farmou Kadaně.

Loni jsi nakoukl do tří lig, z toho do dvou seniorských. Ve které se ti chytalo nejlépe?

Jelikož jsem v áčku odchytal jen jeden zápas, tak to nebylo zrovna ono. Tudíž jsem se nejlépe cítil v zápasech juniorky, převážně díky dosavadním zkušenostem z mládežnického hokeje.