V tabulce vám na konci roku patří sedmá příčka. Jak jsi s dosavadním průběhem sezony spokojený?
Tak jsem spokojený i nespokojený. Ve výkonech máme strašné výkyvy, musíme na tom pořádně zapracovat.

Jak hodnotíš svoje výkony?
Sezonu jsem nezačal vůbec dobře. Nedařilo se mi, nelepilo to, a to vás otráví. Poté, co jsem skoro měsíc chyběl v sestavě, mi pár věcí došlo a moje výkony začaly jít nahoru.

Mužstvo v posledních týdnech opustili někteří hráči, naopak šanci dostává čím dál víc dorostenců. Co si o tom myslíš?
Všichni odešli, když jsem zrovna nebyl s týmem, takže moc nevím, co se stalo. Mladí hráči se snaží a makají, navíc je to pro ně určitě dobrá zkušenost.

Velmi dobrou sezonu prožívá brankář Šimon Zajíček. Co říkáš na jeho výkony?
Zajda je neskutečný gólman a předvádí to každý zápas. Nevím, co bychom dělali, kdyby nám nekryl záda, ale to stejné platí i o Pejsim. Budu se opakovat, ale myslím, že máme nejlepší brankářskou dvojici v republice.

Po svátcích zamíříte k regionálnímu derby do Chomutova. S čím do utkání půjdete?
Každý zápas s Chomutovem je vyostřený. Očekávám hodně osobních soubojů a doufejme, že i tři body.