Litvínov v semifinále změří síly s Libercem. Chemici skončili po základní části právě za svým soupeřem, ale pouze jen kvůli horší bilanci ve vzájemných zápasech. Litvínovské tak čeká první utkáním semifinále na svém ledě a druhé či případný třetí zápas se odehraje na půdě soupeře.

Litvínov zakončil dlouhodobou část sezóny se ziskem 79 bodů na třetím místě. Liberec má bodů stejně, ale litvínovští mladíci mají horší vzájemnou bilanci, když na liberecké třikrát ze čtyř utkání nestačili. Žlutočerní se opět budou spoléhat na svou produktivní trojici Ondřej Baláž, Lukáš Stehlík a Jan Myšák, kteří táhli ofenzivu litvínovského celku. Liberečtí se zase mohou spolehnout na reprezentačního brankáře Pavla Čajana, který po celou sezónu prokazoval výbornou výkonnost. Jak tento severočeský souboj dopadne? Přijďte podpořit litvínovské naděje!

Před zápasem stejně jako ve čtvrtfinálovém utkání zazpívá státní hymnu České republiky rodák z Braňan, člen Rockopery Praha a velký litvínovský fanoušek Josef Šutara.

1. SF: ne 25. 3. 2018 - 13:00 (ZS Ivana Hlinky v Litvínově)
2. SF: út 27. 3. 2018 - ??:?? (Liberec, tréninková hala)
3. SF: st 28. 3. 2018 - ??:?? (Liberec, tréninková hala)