Lukáši, tušil jste po svém gólu, že bude vítězný a bude z toho takovéhle drama?

"Doufal jsem, že ne. Ale zkomplikovali jsme si to, takže díky Bohu za tři body."

Co se podle vás pokazilo, že z toho bylo nakonec takové drama?

"My jsme měli dobrou první třetinu a pak jsme to prostě podcenili. Přestali jsme hrát, bruslit, nenapadali jsme, špatně jsme si najížděli střední pásmo. A celé dvě třetiny jsme si koledovali."

Zaskočil vás hodně pardubický gól?

"Jak říkám, podle toho jak jsme hráli, to byla jen otázka času, kdy nám tam něco spadne. Jaro opět vychytal spoustu šancí. Kdybychom dostali ještě dva góly, tak by se nikdo nemohl divit.

Jak se jezdí do Pardubic, když s vámi teď prohráli 13. zápas v řadě. Jsou to povinné body?

"Proti takovým soupeřům, sice se jim teď nedaří, ale mají kvalitní mužstvo, je strašně těžké hrát. Najít správnou motivaci, hlava je unavená na takový zápas, takže je o to těžší se zkoncentrovat. Jinak si myslím, že je to soupeř jako každý jiný.

Bylo hlavní, že vám ty góly v první třetině tak napadaly?

"Těžko říct, je to možné. My můžeme být rádi, že nám tam napadaly v první třetině. Potom už jsme dobře nehráli."