Jak bys zhodnotil první zápas?

"Zápas to byl těžký. Myslím si ale, že jsme se každou třetinu zlepšovali a postupně jsme se do toho dostávali. Jen škoda, že jsme neproměnili více šancí."

Jak bys popsal z tvého pohledu svůj gól?

"Jel jsem napadat hráče na čárkách, puk vypadl za nás, kde ho sbíral Myši. Ten mi to shodil zpět z modré čáry, kde výborně zablokoval hráče Kuba Petružálek. Já jsem si vybruslil od mantinelu a vystřelil na bránu, kde kluci dobře clonili, takže gólman nemohl nic vidět."

Jaký je pocit dát gól hned v prvním zápase a ještě proti ruskému Spartaku? Motivuje tě to do dalších utkání?

"Je to super pocit a jsem za to moc rád! Vždy je to práce celé lajny. Škoda, že jsme nevyhráli. Určitě mě to motivuje do dalších zápasů, na každý následující zápas už se těším."

Hned na úvod jste se utkali s těžkým soupeřem z KHL, jak jsi to vnímal ty? V čem byl zápas jiný oproti těm českým?

"Bylo super si zahrát proti takovému týmu. Je to další nová zkušenost, za kterou jsem moc rád. Zápas jsem si užíval."

Letos jste měli odlišnou letní přípravu než v loňském roce. Vnímal jsi tento rozdíl i na ledě?

"Letní příprava byla trochu odlišná od té minulé. Na ledě se ale cítím lépe a doufám, že to bude takto pokračovat dál, abychom byli připraveni na začátek sezóny, kdy už vše začně natvrdo."