Reprezentace 11.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

Litvínovský klenot Myšák pokračuje v kádru U20! Zajíček, Jindra a Baláž končí

Talentovaný útočník Jan Myšák po dalším zúžení kádru nadále pokračuje ve výběru U20 na mistrovství světa do dvaceti let. Výrazně se tak přiblížil své druhé účasti na tomto prestižním mládežnickém šampionátu. Naopak pro další litvínovské zástupce Šimona Zajíčka, Davida Jindru a Ondřeje Baláže boj o účast skončil.
Letošní mistrovství světa do dvaceti let se odehraje v kanadském Edmontonu a Red Deeru. Pro Jana Myšáka v osmnácti letech, který se dostal mezi šestnáct útočníků pro nadcházející šampionát, to může být už druhá účast na MS do dvaceti let. Osmnáctiletý forvard v letošní sezóně hájí barvy našeho A-týmu, za který odehrál jedenáct zápasů s bilancí jedné asistence. 

Preview - Junioři včera

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary