Reprezentace 11.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

Litvínovský klenot Myšák pokračuje v kádru U20! Zajíček, Jindra a Baláž končí

Talentovaný útočník Jan Myšák po dalším zúžení kádru nadále pokračuje ve výběru U20 na mistrovství světa do dvaceti let. Výrazně se tak přiblížil své druhé účasti na tomto prestižním mládežnickém šampionátu. Naopak pro další litvínovské zástupce Šimona Zajíčka, Davida Jindru a Ondřeje Baláže boj o účast skončil.
Letošní mistrovství světa do dvaceti let se odehraje v kanadském Edmontonu a Red Deeru. Pro Jana Myšáka v osmnácti letech, který se dostal mezi šestnáct útočníků pro nadcházející šampionát, to může být už druhá účast na MS do dvaceti let. Osmnáctiletý forvard v letošní sezóně hájí barvy našeho A-týmu, za který odehrál jedenáct zápasů s bilancí jedné asistence. 

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >