Klub 01.02.2019
Autor: Klub

Litvínov získal z Chance ligy sedm hráčů na střídavé starty

Verva se domluvila s kladenskými Rytíři a Litoměřicemi na posílení kádru formou střídavých startů. Z Kladna do Litvínova má vyřízeno střídavé starty pět hráčů a z partnerských Litoměřic dva hráči.
Litvínov se dohodl s Kladnem na střídavých startech obránců Martina Kehara, Brendona Nashe, brankáře Lukáše Cikánka, útočníka Patrika Machače a Jakuba Strnada. Z Litoměřic získal obránce Aleše Pavlase a útočníka Markuse Korkiakoskiho. "Rozhodnutí angažovat tyto hráče jsme učinili především pro rozšíření kádru v bojích po základní části pokud nám to pravidla umožní," říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Pravidla střídavých startů: Výše uvedené hráče může klub využít na střídavý start do 15. 2. 2019. Po tomto datu bude moci hráče klub využít pouze v případě, že jejich mateřské kluby již ukončí sezónu (pokud se kluby nedohodnou jinak). 
Mládež před 3 dny

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři 20.03.2019

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež 20.03.2019

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >