Klub 01.02.2019
Autor: Klub

Litvínov získal z Chance ligy sedm hráčů na střídavé starty

Verva se domluvila s kladenskými Rytíři a Litoměřicemi na posílení kádru formou střídavých startů. Z Kladna do Litvínova má vyřízeno střídavé starty pět hráčů a z partnerských Litoměřic dva hráči.
Litvínov se dohodl s Kladnem na střídavých startech obránců Martina Kehara, Brendona Nashe, brankáře Lukáše Cikánka, útočníka Patrika Machače a Jakuba Strnada. Z Litoměřic získal obránce Aleše Pavlase a útočníka Markuse Korkiakoskiho. "Rozhodnutí angažovat tyto hráče jsme učinili především pro rozšíření kádru v bojích po základní části pokud nám to pravidla umožní," říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Pravidla střídavých startů: Výše uvedené hráče může klub využít na střídavý start do 15. 2. 2019. Po tomto datu bude moci hráče klub využít pouze v případě, že jejich mateřské kluby již ukončí sezónu (pokud se kluby nedohodnou jinak). 
Žáci dnes

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Více >
Rozhovory - Junioři včera

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Více >
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >