Klub 09.09.2021
Autor: Klub

Litvínov slaví 25 let hymny. V neděli proběhne rozloučení s bývalými hráči a zaměstnanci

Domácí premiéra v nové sezóně nás čeká v neděli 12. září od 17:30 proti Liberci. Těšit se můžete i na předzápasový ceremoniál, během něhož oslavíme výročí 25 let litvínovské hokejové hymny.

Tu zazpívá přímo Lešek Semelka. Zazní také oblíbená píseň Ivana Hlinky "Šaty z šátků". Před úvodním vhazováním proběhne rovněž poděkování osobnostem pevně spojeným s litvínovským hokejem - rozloučíme se s dlouholetým vedoucím týmu Miroslavem Ryklem a kustodem Františkem Pincem, útočníky Jakubem Petružálkem a Peterem Jánským, kteří ukončili aktivní hráčskou kariéru.

Zápasy - Dorost dnes

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zničili Salzburg a podruhé za sebou vyhráli, hattrickem se blýskl Danielčák

Po páteční výhře nad Českými Budějovicemi se juniorce podařilo vysoce přehrát také rakouského soupeře. Litvínov si po brankách Lukáše Stehlíka, Marka Slavíka, Jana Vopata, Jaroslava Fišera a hattricku Tima Danielčáka připisuje další tři body do tabulky.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Vítězný návrat na domácí půdu, junioři porazili České Budějovice 4:1

Tři zápasy čekali na první domácí vítězství, dočkali se v pátek večer. Černožlutí junioři po gólech Davida Skuhrovce, Víta Berana, Lukáše Stehlíka a Jana Vopata získali tři body proti českobudějovickému Motoru.
Více >
×
Odehrané 15:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary