Pro dva celky skončila sezóna (Plz, Kva), čtyři se musí probíjet martyriem skupiny o záchranu (Bno, Spa, Bol, Kla), pro dalších osm dnes startuje hokejový svátek! Benzina rozehraje čtvrtfinálovou bitvu v sobotu v Třinci a od středečního podvečera se na ní připravuje.

Příjemné zjištění: po několika dnech je už zase kratší vypočítávat absentující, než trénující hráče.
Kromě Vlastimila Kroupy a Martina Ručinského chybí pro nemoc jen dva hráči: Lukáš Rindoš a František Gerhát.
Z již vyřazeného Vrchlabí se k týmu připojil další obránce, odchovanec Ondřej Poživil. Lehčí potíže s bolavou rukou má  Radim Skuhrovec, ale trénuje.

K dispozici a zdraví jsou nyní všichni čtyři brankáři. Do Třince pravděpodobně odjede celá trojice Martin Volke, Jaroslav Hübl a Petr Franěk. Miroslav Brzobohatý hraje s Mostem finále 2. ligy.
Petr Franěk se vrátí ke svému číslu 82, Martin Volke převezme 37-ku, speciálních širokých brankářských dresů a čísel není nadbytek.

Do Slezska se tým vydá v pátek odpoledne. První čtvrtfinálové zápasy po dvou letech odehraje v sobotu a v neděli.
Na našem webu je opět budeme aktuálně sledovat.
Vyražte podpořit svůj tým!

Fanoušci jedou do Třince vlakem i auty. Vlakem převážně v sobotu v 5:04 z Mostu (v Třinci ve 13 hodin, kvůli ubytování). Spát budou v hotelu-ubytovně Třinec, podle našich informací je tam zatím volných míst dost.
Případný kontakt ohledně cesty: Atanas Beremov, mail: A.Nasky@seznam.cz
Zpět je spojení v sobotu i v neděli přímým spojem Třinec - Most, odjezd cca 22:40, příjezd v 7:30.
Zatím je litvínovských fandů jen několik desítek, přidejte se!
Lístků do sektoru hostí je rezervovaných 150, tedy dostatek.
Klub soupeře upozorňuje: do hlediště nebudou vpuštěni osoby v podnapilém stavu.

Odvety jsou na programu v Litvínově ve středu a ve čtvrtek.
Nachystejte se na ně!