A-tým 16.12.2021
Autor: Klub

Litvínov se dohodl se Sokolovem. Za Vervu bude do konce sezóny nastupovat Jan Strejček opačným směrem míří Denis Zeman

Vedení Litvínova a Sokolova se dohodlo na výměně obránců. V Litvínově bude do konce sezóny působit litvínovský odchovanec Jan Strejček a za Sokolov bude nastupovat zase jednadvacetiletý obránce Denis Zeman.

Chomutovský rodák letos odehrál za Vervu 24 utkání s bilancí tří asistencí. Osmadvacetiletý Jan Strejček nastoupil v letošní sezóně v Litvínově do 11 duelů, ve kterých zapsal jeden gól a jednu asistenci. „Honza odehrál v extralize výborná utkání a rozhodli jsme se využít možnosti, aby za nás mohl nastupovat pravidelně a nemusel pendlovat mezi kluby. Denis je mladý perspektivní obránce, který může v Sokolově nasbírat zkušenosti ze seniorského hokeje. Navíc by tam měl mít hodně prostoru, což je v jeho hokejovém vývoji důležité. Oba hráči mají vyřízené střídavé starty, takže v případě potřeby mohou do 15. února hrát za Litvínov i za Sokolov,“ vysvětluje generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >