Mužstvo oficiálně převzala nová trenérská dvojice Vladimír Jeřábek a Petr Rosol.

Trenérům se první den hlásilo na dvě desítky hráčů. Několik se jich k týmu připojí později, někteří mají individuální program a u jiných se řeší jejich angažmá.
Martin Ručinský by se měl k mužstvu přidat na ledě.

S týmem už dnes trénoval obrovitý obránce Marek Posmyk, první nová tvář žlutočerných barev. Nechyběl ani ústecký útočník Robin Hanzl, jehož příchod do Litvínova je v řešení a který již pod Krušnými horami působil v první polovině minulé sezóny a krátce také ročník předtím. Jedná se také o některých dalších změnách v kádru.

Dnes odpoledne bylo zatím rozhodnuto o tom, že v klubu dále nebudou pokračovat útočníci Martin Heinisch, Lukáš Rindoš a obránce Richard Jareš.

V jednání je příchod Ing. Roberta Kysely do vedení klubu a obránce Jana Nováka z Českých Budějovic. V týmu pokračuje Martin Frolík.
Klub v minulých dnech podepsal nové, víceleté kontrakty s hráči Petrem Kousalíkem, Kryštofem Kafanem a Jurajem Majdanem.
(Další změny jsou v jednání, jakmile budou uzavřené, zveřejníme je).

Od 18. do 25. května absolvuje mužstvo po dobrých zkušenostech z minulých let relaxačně-kondiční soustředění v zahraničí, které přípravu zpestří a rozpůlí. Místem bude i tentokrát turecká Riviéra.

Zítra najdete na webu nový díl Klubového magazínu

Vladimír Jeřábek a Petr Rosol

Ján Brejčák