"Jakýkoliv gól přichází především z tréninku, hráči si to musí uvědomit. Jsem rád, že v posledním zápase začali konečně střílet na bránu i obránci. Když budeme hrát poctivě a hodně střílet, tak věřím, že nám to tam zase bude padat. Musíme tomu ale jít naproti, nemůžeme čekat na zázrak, nemůžeme čekat, že budeme hrát krásný hokej a dávat góly do prázdné branky, tak to v dnešním hokeji nefunguje," lamentuje generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Litvínovští se trápí hlavně v přesilových hrách. Po odchodu Karla Kubáta do KHL přestaly přesilové hry fungovat a zatím litvínovští nenalezli cestu jak se ze střelecké krize probudit. Litvínov dál hledá ofenzivního obránce, ale situace na trhu není jednoduchá. "Kvalitních obránců po celé světě není dost. Oslovili jsme kolem deseti beků v průběhu odchodu Karla Kubáta a třikrát už to vypadalo, že je to na spadnutí. Měli jsme připravené konkrétní smlouvy a konkrétní dohody, ale nedopadlo to. Máme něco připraveného a tentokrát věřím, že to dopadne, že se naše rozhodnutí povede a daný hráč do týmu zapadne. Bližšší informace bychom měli mít snad do konce týdne," říká Jiří Šlégr.

Celý rozhovor s Jiřím Šlégrem: