Klub 19.12.2021
Autor: Ondřej Vlk

Kristian Reichel nastoupil v nedělním utkání za Winnipeg! Stal se 24. odchovancem klubu v NHL

Třiadvacetiletý litvínovský odchovanec si v neděli proti St. Louis Blues odbyl premiéru v NHL za tým Winnipeg Jets. Stal se tak 24. hráčem v historii našeho klubu, který nastoupil v nejslavnější soutěži světa.

Syn jedné z největších legend litvínovského hokeje Roberta Reichela se v neděli 19. prosince konečně dočkal premiéry v NHL. Kristian Reichel zaujal už na předsezónním kempu Winnipegu, ale i tak si musel na svou šanci počkat až do nedělního večera. V utkání proti St. Louis Blues nastoupil na křídle čtvrté formace. Ve svém prvním utkání odehrál 4 minuty a 27 sekund. Navazuje tak na svého otce, který v NHL odehrál 830 duelů a zanechal za sebou v zámoří výraznou stopu. Posledním litvínovským hráčem, který debutoval v NHL byl Jakub Petružálek téměř před třinácti lety. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >