Konto našeho srdce 04.09.2020
Autor: Libor Weber, Ondřej Vlk

Kontovka odměnila grilovačkou Jirku Puchmeltra

Konto našeho srdce pro uplynulou sezónu přichystalo pro naše fanoušky soutěž „Kontovka“ při které si naši fanoušci, mohli vybrat oblíbeného hráče a platili za jeho kanadské body.
Jirka Puchmeltr si vybral útočníka Jakuba Petružálka a v soutěži Kontovka, přispěj, hraj a bav se tak získal možnost společné grilovačky s oblíbeným hráčem. Konto našeho srdce zajistilo pivo z Rodinného pivovaru Zichovec z Loun a uzenářské speciality od řezníka pana Michala Havelky z Duchcova. Rádi bychom poděkovali našim partnerům a Jirkovi za jeho příspěvek na transparentní účet Konta našeho srdce. Výtěžek „Kontovky“ opět pomůže tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!

Konto našeho srdce před 2 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >