Konto našeho srdce 06.09.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomohlo dvaceti dětem

Už druhým rokem jsme se rozhodli spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomoci dvaceti dětem z dětského domova z Hory Svaté Kateřiny a zakoupili jsme relaxačně sportovní pobyt ve Starých Splavech.

Za Nadaci ORLEN Unipetrol šek na částku 55.000 Kč předala ředitelka Lucie Pražáková a Christiana Žibritová za náš klub útočníci Petr Straka a Pawel Zygmunt. Pod Nadací ORLEN Unipetrol jezdí charitativní jízdy pro dobrou věc motorkáři Uniriders, kteří dětem předvedli své stroje a nechali výherce vědomostní dopravní soutěže nastartovat své silné motorky. Hráči podepsali autogram karty a spolu jsme si užili příjemné letní odpoledne ve Starých Splavech. Jsme rádi, že jsme opět společně pomohli dostat děti z jejich horského domova k vodě a spolu s ředitelkou Martinou Vainholdovou si zasportovat na inline bruslích a výlety na kolech v krásném prostředí Máchova jezera. 

Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Zápasy - Dorost dnes

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zničili Salzburg a podruhé za sebou vyhráli, hattrickem se blýskl Danielčák

Po páteční výhře nad Českými Budějovicemi se juniorce podařilo vysoce přehrát také rakouského soupeře. Litvínov si po brankách Lukáše Stehlíka, Marka Slavíka, Jana Vopata, Jaroslava Fišera a hattricku Tima Danielčáka připisuje další tři body do tabulky.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Vítězný návrat na domácí půdu, junioři porazili České Budějovice 4:1

Tři zápasy čekali na první domácí vítězství, dočkali se v pátek večer. Černožlutí junioři po gólech Davida Skuhrovce, Víta Berana, Lukáše Stehlíka a Jana Vopata získali tři body proti českobudějovickému Motoru.
Více >
×
Odehrané 15:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary