Konto našeho srdce 06.09.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomohlo dvaceti dětem

Už druhým rokem jsme se rozhodli spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomoci dvaceti dětem z dětského domova z Hory Svaté Kateřiny a zakoupili jsme relaxačně sportovní pobyt ve Starých Splavech.

Za Nadaci ORLEN Unipetrol šek na částku 55.000 Kč předala ředitelka Lucie Pražáková a Christiana Žibritová za náš klub útočníci Petr Straka a Pawel Zygmunt. Pod Nadací ORLEN Unipetrol jezdí charitativní jízdy pro dobrou věc motorkáři Uniriders, kteří dětem předvedli své stroje a nechali výherce vědomostní dopravní soutěže nastartovat své silné motorky. Hráči podepsali autogram karty a spolu jsme si užili příjemné letní odpoledne ve Starých Splavech. Jsme rádi, že jsme opět společně pomohli dostat děti z jejich horského domova k vodě a spolu s ředitelkou Martinou Vainholdovou si zasportovat na inline bruslích a výlety na kolech v krásném prostředí Máchova jezera. 

Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >