Konto našeho srdce 28.07.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast na zajištění vozíku. Oslovili jsme společnost REHA 2015, s.r.o., která zareagovala okamžitě a díky vstřícnosti a rychlému jednání připravila na míru speciální invalidní vozík pro třináctiletou Kačenku.

Z transparentního účtu Konta našeho srdce jsme doplatili částku 17.512 Kč a o doplatek do výše 98.706 Kč se již postaral náš partner REHA 2015, s.r.o. prostřednictvím pojišťovny. Za klub invalidní vozík předal vedoucí A-týmu HC VERVA Litvínov Radko Goga a za našeho partnera Lukáš Hlaváček odborný poradce REHA 2015, s.r.o.

Jsme rádi, že i v tomto případě jsme mohli použít k úhradě potřebného vozíku pro Kačenku finanční prostředky i z Vašich dobrovolných příspěvků na charitativní transparentní účet Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. 

Jedeme v tom spolu.

Preview - Junioři včera

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary