Konto našeho srdce 11.03.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s Women for Women podpořilo mladého Tadeáše

Tadeáš je nejmladším synem klientky spolku Women for Women, který pomáhá samoživitelkám v tíživé životní situaci. Rodina byla dlouhodobě vystavena domácímu násilí a po odchodu od násilníka ještě byli vystaveni několikaletému stalkingu. Tadeášovi je 10 let a přes vše, co si protrpěl, má veselou povahu a skvělý přístup k životu. Především pro odreagování od všech nehezkých zážitků z minulosti si vybral skateboard, který mu může pomoci zapomenout a je jakousi lepší inkluzí mezi své vrstevníky.
Protože si skateboard maminka nemůže finančně dovolit, obrátil se na nás partner Women for Women s žádostí o pomoc. Rozhodli jsme se , že podpoříme mladého Tadeáše a jeho nedosažitelný sen splníme. Tadeáš slíbil, že nám bude posílat fotografie a videa na kterých předvede nové triky, prostě vše co se naučí. Skateboard v černožlutých barvách za klub předal útočník František Gerhát, který hned i zapózoval s Tadeášem. Jedeme v tom spolu!Fotogalerie

Rozhovory - Junioři před 2 dny

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >