Konto našeho srdce 31.08.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s Honzou Myšákem a Filipem Heltem podpořilo Mystery Run na Dlouhé Louce

V sobotu 29.srpna jsme pomáhali dětem nemocným cystickou fibrózou. Nejdříve jsme v Mostě předali inhalátor malé Pepince z Jirkova a společně s našimi hráči Honzou Myšákem a Filipem Heltem zamířili na Dlouhou Louku, kde Nadace Astéri a Frýtajm Osek pořádali již po druhé charitativní akci s názvem Mystery Run. Výtěžek této akce, které se účastnili milovníci běhu s dobrým srdcem, putoval na podporu léčby malé Stelinky z Meziboří, která trpí také cystickou fibrózou.
Za Konto našeho srdce předali do dražby Honza Myšák a Filip Helt dres Viktora Hübla s podpisy hráčů A teamu. Jsme rádi, za pozvání na tuto skvělou akci, kde pro dobrou věc běží hned několik věkových kategorií a to od malých dětí až po seniory. Letos Mystery Run měl podtitul „mayská civilizace“ a i vědomostní otázky na jednotlivých stanovištích se točili kolem Mayů. Rádi bychom poděkovali Báře Krimové, spolku Frýtajm Osek a Nadačnímu fondu Astéri za pozvání na akci, která podpořila malou Stelinku. 

Jedeme v tom spolu!
Fotogalerie

Konto našeho srdce před 2 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >