Standovi zjistili lékaři tupozrakost na jedno oko a na druhém mu naměřili 7 dioptrií. Bez brýlí tak nemůže fungovat v běžném životě. Sociální podpora státu pokryje maximálně náklady spojené s ubytováním, stravováním a následnou péči, ale na brýle Standovi již nezbývají finance. Náš partner společnost Altus + Most se rozhodl podpořit Konto našeho srdce a přispěl na nákup speciálních brýlí. Brankář Jaroslav Janus za Konto našeho srdce Standovi předal nové brýle, aby mohl lépe sledovat extraligové boje v nové sezóně 2019/20. Uvítání na Meziboří bylo skvělé, klienti nás přivítali v klubových dresech a pro Jaroslava Januse si nachystali spoustu dárků. Děkujeme společnosti Altus + Most. Jedeme v tom spolu!