Tato speciální dílna slouží ke každodennímu pracovnímu uplatnění osob se zdravotním znevýhodněním. V areálu Arkádie se klienti věnují výrobě nádherných dekorací z pálené hlíny, šití originálních kuchyňských zástěr z rifloviny, ale také výrobě atraktivních svíček, které následně dělají radost široké veřejnosti, každému, kdo rád podpoří společnost Arkádii a jejich klienty. Jedním ze zaměstnanců dílny je i slečna Ivana Panchártková, která nám představila celý proces výroby dekorativních svíček.

K výrobě svíček je třeba tavícího kotle, magnetické tyčky a plátovače v celkové hodnotě 20.000 Kč. Společně s Nadačním fondem FK Teplice jsme předali šek s celkovou částkou, která pokryla náklady spojené s potřebnými výrobními doplňky o které nás Arkádie požádala. Za Nadační fond FK Teplice šek předali člen jeho dozorčí rady a legenda klubu Admir Ljevakovič spolu s obráncem Janem Shejbalem a za charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov útočníci Matúš Sukeľ a Andrej Kudrna. Jedeme v tom spolu.