Konto našeho srdce 13.04.2022
Autor: Libor Weber, Jan Jindra

Konto našeho srdce a Nadační fond FK Teplice vybavili speciální dílnu Arkádii

Společně s teplickými fotbalisty jsme se rozhodli podpořit již druhou žádost obecně prospěšné společnosti Arkádie, která vlastní chráněnou dílnu v Úpořinách na Teplicku.

Tato speciální dílna slouží ke každodennímu pracovnímu uplatnění osob se zdravotním znevýhodněním. V areálu Arkádie se klienti věnují výrobě nádherných dekorací z pálené hlíny, šití originálních kuchyňských zástěr z rifloviny, ale také výrobě atraktivních svíček, které následně dělají radost široké veřejnosti, každému, kdo rád podpoří společnost Arkádii a jejich klienty. Jedním ze zaměstnanců dílny je i slečna Ivana Panchártková, která nám představila celý proces výroby dekorativních svíček.

K výrobě svíček je třeba tavícího kotle, magnetické tyčky a plátovače v celkové hodnotě 20.000 Kč. Společně s Nadačním fondem FK Teplice jsme předali šek s celkovou částkou, která pokryla náklady spojené s potřebnými výrobními doplňky o které nás Arkádie požádala. Za Nadační fond FK Teplice šek předali člen jeho dozorčí rady a legenda klubu Admir Ljevakovič spolu s obráncem Janem Shejbalem a za charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov útočníci Matúš Sukeľ a Andrej Kudrna. Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Konto našeho srdce dnes

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >