Konto našeho srdce 23.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce, HC sportovní spolek, MH úklid a hudební klub Attic pomohli Honzovi Alinčovi

V sobotu 19.září jsme byli spolu partnerem charitativního večera pro Honzu Alinče s názvem „Jedeme v tom s Alim“. Týden před samotnou událostí odstartovala sportovní dražba převážně hokejových artefaktů, mezi které přispěli všichni ti, kteří chtěli touto cestou pomoci zraněnému Honzovi. Hráči A týmu věnovali své hokejky s podpisy, v aukci se objevily hrané kalhoty Roberta Reichela z NHL z klubu Toronto Maple Leafs, hraná hokejka Jiřího Šlégra z finále Stanley Cupu 2001/2002 nebo i jeho přilba klubu Detroit Red Wings. Nakonec se všechny sportovní artefakty, mezi kterými byl i obraz hráčů finále Stanley Cupu od Jiřího Šlégra nebo triatlonový dres Jana Paparegy, vydražili za celkovou částku 77 400 Kč.
K tomu z dobrovolného příspěvku do sbírkových kasiček u vchodu klubu vhodili Honzovy kamarádi, spoluhráči a všichni ti, co chtěli podpořit našeho bývalého hráče, částku 20 980 Kč. Celé akci předcházela i podpora od veřejnosti a firem a Ti přispěli přímo na transparentní účet Konta našeho srdce hotovostí v celkové výši 73 000 Kč. Zde bychom rádi poděkovali společnostem Mostecká montážní panu Pavlu Bubákovi, GP Mont panu Gajdošíkovi, Euromont lešení panu Medřickému a KAKM Group panu Kubešovi. 

Na účet přispěla i fanynka Olga Jiráňová a Honza Kasal. Navíc jsme získali od Pavla Staňka, Honzova kamaráda, rukavice Jana Alinče, které se ve sportovní aukci vydražily za 4 200 Kč a vydražitel pan Ferdinand Hrbek zaokrouhlil tuto částku na 5 000 Kč. Celkově se tedy na podporu Honzy Alinče sešlo neuvěřitelných 176 380 Kč , které odešlem na transparentní účet Honzy Alinče, který je zřízen pod Kontem bariéry 777777222/0800 s variabilním symbolem 200554.  

Mezi hosty charitativního večera jsme přivítali generálního ředitele klubu HC VERVA pana Mgr. Pavla Hynka, předsedu sportovní spolku HC pana Kamila Havelku, člena výboru sportovního spolku Ondřeje Weissmanna a člena výboru litvínovského hokeje PhDr. Martina Kliku, MBA, DBA. Dále pak se charitativního večera zúčastnil pan Jiří Šlégr, který do sportovní aukce věnoval obraz hráčů z finále Stanley Cupu se všemi podpisy a spoluhráč Honzy Alinče Ivo Prorok. Pan Milan Kanaloš přispěl dalšími skvělými sportovními kousky, které podstatně navýšili celkovou vybranou sumu. 

Proběhla i dražba další artefaktů, které přinesla společnost MH úklid Martina Havelky, Konto našeho srdce a Verva Shop HC VERVA Litvínov, obchod Legal Shop Litvínov, hudební klub Attic, kadeřnictví Amys a také pan Pavel Vojtík, který věnoval na dobrou věc podepsaný dres Vojty Kubinčáka. V celovečerním programu v hudebním klubu Attic vystoupila taneční skupina DC Smoothies pod vedením Terezky Čubanové. Jsme moc rádi za všechny Vaše finanční příspěvky, které dále pomohou Honzovi v jeho dalším boji! Jedeme v tom s Tebou Ali!

Fotogalerie

Rozhovory - Dorost včera

Tahoun Šprynar o startu sezony: Spokojení nejsme, děláme individuální chyby

Vstup do nového ročníku mu vyšel náramně. Jan Šprynar je po pěti odehraných utkáních lídrem produktivity litvínovských dorostenců, na kontě má už pět přesných zásahů. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Dorost před 2 dny

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Komu z juniorky se bodově daří?

Nejstarší mládežnická kategorie Litvínova zatím v novém ročníku odehrála osm utkání. Lídrem produktivity černožlutých je kapitán Lukáš Stehlík, který k jedné brance přidal sedm asistencí. A jaké je další pořadí?
Více >