Klub 05.08.2022
Autor: Vladislav Kollert

Kompletní seznam hráčů působících na Derniéře dvojčat. Kdo se na exhibici představí?

Derniéra dvojčat je za dveřmi. Rozlučková exhibice Viktora Hübla a Františka Lukeše započne v sobotu 6. srpna od 15:30. Kdo vše se na ledě představí?

Tomáš Pavelka, Robin Hanzl, Jakub Šrámek a Lukáš Horák se k mistrovskému týmu nemohou připojit vzhledem k povinnostem v zahraničních klubech. Pavla Písaříka do akce nepustí časové důvody. Členového mistrovského realizačního týmu Radim Rulík, Miloslav Hořava a Marián Voda jsou pracovně v zahraničí.

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >