Mládež 23.09.2020
Autor: Klub

Kmenoví hráči HC Litvínov mají slevu na Skatemill centrum v Litvínově!

Na základě nově navázané spolupráce pro další sezóny jsme uzavřeli dohodu s HC Litvínov, sportovní spolek, kde klub pro své členy z upravené ceny v rámci (Covid-19) pro Ústecký kraj přispěje 200 Kč při samostatné tréninkové jednotce a 100 Kč za osobu při společné tréninkové jednotce.
„Je to nabídka další služby pro naše kmenové hráče v rámci zdokonalování individuálních bruslařských dovedností. V trénincích se může stávat, že ne všichni jedinci jsou schopni za tréninkovou jednotku vstřebat všechny prvky bruslařské techniky. Rozhodli jsme se tak využít možnosti individuální přípravy. S kým jiným bychom měli spolupracovat, než s členem Triple Gold Clubu Jirkou Šlégrem, i vzhledem k tomu, že je to pro nás dostupné a u nás ve městě,“ říká předseda HC Litvínov, sportovní spolek Kamil Havelka.

Členové HC Litvínov:
Cena pro jednu osobu za samostatnou tréninkovou jednotku – 800,-Kč
Cena pro jednu osobu za společnou tréninkovou jednotku (2 osoby) – 400,-Kč

Více informací o skatemillu: https://www.skatemillcentrumlitvinov.cz/
Rozhovory - Dorost včera

Tahoun Šprynar o startu sezony: Spokojení nejsme, děláme individuální chyby

Vstup do nového ročníku mu vyšel náramně. Jan Šprynar je po pěti odehraných utkáních lídrem produktivity litvínovských dorostenců, na kontě má už pět přesných zásahů. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Dorost před 2 dny

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Komu z juniorky se bodově daří?

Nejstarší mládežnická kategorie Litvínova zatím v novém ročníku odehrála osm utkání. Lídrem produktivity černožlutých je kapitán Lukáš Stehlík, který k jedné brance přidal sedm asistencí. A jaké je další pořadí?
Více >