Uplynulou sezonu vám play off uteklo jen o bod. Jak na to vzpomínáš?

Pro mě osobně byla minulá sezona asi nejlepší. Škoda, že se nám nepodařilo postoupit do play off. Alespoň na ní můžeme stavět, aby se nám to podařilo letos.

Jak se letos vyhnout výkyvům formy z loňského ročníku?

Především se musíme soustředit na cíl, který si vytyčíme. Tím nebude nic jiného než play off.

"Nebudeme mít jiný cíl než play off."

—  Dan Bartoš

Tento rok končí nepopulární nadstavba. Co na to říkáš?

Za mě je to dobře. Zápasy byly už tak samy o sobě dost náročné.

Změny prodělal i hrací systém. Vyhovují ti dvoukolové zápasy každý s každým?

Myslím, že se alespoň ukáže kvalita jednotlivých týmů. V předešlých sezonách jsme měli jednu z nejtěžších skupin a nepostoupili jsme do té lepší nadstavbové skupiny. V té horší jsme pak poráželi skoro každého, ale bodový rozdíl už jsme nedokázali stáhnout. Proto jsme nepostoupili do play off.

"Nový hrací systém ukáže kvalitu jednotlivých týmů."

—  Dan Bartoš

Ligu začínáte těžkým venkovním tripem do Prahy. Co od duelů se Spartou a Slavií očekávat?

S oběma týmy už jsme minulý rok hráli, takže tak nějak víme, co od nich čekat. Na začátek to jsou určitě nepříjemní soupeři.

V čem vidíš největší slabinu týmu a naopak přednost?

Slabinou určitě bude odchod Máry Berky do CHL, to bude citelná ztráta. Naší největší předností budou stejně jako minulý rok brankáři.

"Odchod Máry Berky do CHL bude citelná ztráta."

Jak si užíváš volno?

Zatím si volno užívám, doufám, že mi ho ještě trochu zbývá. (smích) Příprava byla náročná, odpočinek je potřeba.