Konto našeho srdce 17.06.2020
Autor: Libor Weber

Kačenka se poprvé postavila na vlastní nohy

Kačenka Zíková odjela s maminkou na intenzivní měsíční rehabilitaci v Klimkovicích. Hned po několika dnech se posunula ve svém životě o velký kus dál.
Zažila něco neuvěřitelného a sama se postavila na nohy a udržela rovnováhu i bez pomoci maminky nebo pomocných hůlek. Poprvé v životě se postavila na své nohy. Jak nám prozradila maminka Kačenky „teď ještě piluji s fyzioterapeutem další překvapení, ale to mi prý ukáží až později, tak jsem zvědavá na další pecku. Jsme rádi, že máme za zády silného partnera Inno Comp Bohemia, který výrazně finančně přispěl Kačence na tuto Klim therapy rehabilitaci. Jedeme v tom spolu.

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Více >
Preview - Junioři před 3 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.
Více >