Karlovarští zažívají povedený vstup do sezony. Po třech odehraných kolech se energetici pyšní plným bodovým ziskem a náleží jim 5. místo v tabulce. Verva je oproti tomu na 11. příčce se třemi body za jednu výhru, ve dvou zápasech nezískala žádný bod.

Posledně se karlovarští junioři utkali s Oceláři a na domácí půdě Energie vyhrála vysoko 10:3 a na soupeřovo brankáře vyslala 51 střeleckých pokusů. Litvínovští v Hradci Králové podlehli fotbalovým výsledkem 1:0.

Plzeňští junioři mají do sezony také dobře nakročeno. Ze tří odehraných zápasů vzešli vždy vítězně a na kontě mají plný počet bodů. Posledně vyhráli nad Havířovem 6:0. Podaří se juniorům uspět a přetrhnout oběma celkům šňůru vítězných zápasů?