Rozhovory 20.02.2022
Autor: Daniel Tichý

Jsme moc rádi, že jsme to zlomili, oddychl si po výhře nad Mladou Boleslaví Patrik Zdráhal

Verva vyzvala v dalším kole na svém ledě Mladou Boleslav. Litvínovští prolomili desetizápasovou šnůru bez zisku tří bodů a zvítězili 3:1. Zásluhu na této výhře měl i útočník Patrik Zdráhal, který vyrovnávající brankou odstartoval litvínovský obrat. Tento forvard byl na ledě velmi vidět a je jednou z hlavních opor Severočechů.

Konečně se to zlomilo. Jaká je teď nálada v kabině?
Nálada je výborná. Jsme moc rádi, že jsme to zlomili. Je to pro nás velká úleva, ale nekončí to jedním zápasem. Musíme zabrat, udělat nějakou šnůru výher a posunout se výše.

Změnilo se něco ve hře nebo v hlavách?
V hlavách se nám to určitě trochu motalo, už tam byla i taková deprese, ale dostali jsme se z toho. Myslím si, že i ten výkon v Plzni byl dobrý. Bohužel jsme to ztratili, ale udělali jsme aspoň bod. Dnes jsme šli do utkání s čistou hlavou a otočili utkání proti silnému soupeři a to nás nakopne.

Z olympiády se vrátil Janis Uvis Balinskis. Pomohlo to?
Za mě určitě. Uvis je nadstandartní obránce pro extraligu a suverénně to pomohlo jak v přesilovkách, tak ve hře pět na pět. Ten jeho klid na holi a rozehrávka je hodně znát. 

Dnes jste si konečně pomohli přesilovkami.
Konečně tam dnes od nás byla ta střelba o které jsme mluvili. Řekli jsme si, že to musíme cpát více do brány. Dnes se to podařilo a pomohli jsme si přesilovkami k vítězství.

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem:

Konto našeho srdce před 3 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >