Rozhovory 22.09.2018
Autor: Ondřej Vlk

Jsem takový typ mezi nohy, často to tam zkouším, smál se po prvním gólu J. Myšák

Nejmladší člen litvínovského kádru Jan Myšák trhá klubové rekordy! V utkání s Pardubicemi pomohl k jasnému vítězství gólem na 1:0. Stal se tak nejmladším hráčem Litvínova, který vstřelil gól v nejvyšší soutěži! Opět tak překonal ikonu litvínovského hokeje slavného Roberta Reichela. Zároveň se zařadil na druhé místo extraligy, protože jediným mladším hráčem, kterému se povedlo dát gól je Rostislav Olesz.
Bežela 11. minuta a František Lukeš našel přesným pasem najetého mladíčka Jana Myšáka před modrou čarou. Litvínovský šikula si ve velké rychlosti obhodil zkušeného Petra Čáslavu a střelou mezi nohy jako mazák překonává Ondřeje Kacetla - 1:0! Mohla tak vypuknout obrovská radost z premiérové branky v Tipsport extralize. "Jsem takový ten typ mezi nohy, často to zkouším a teď se to povedlo," zářil po utkání šestnáctiletý talent. Verva se veze na vítězné vlně a důkazem toho je i pohoda v týmu, ale hráči nijak skvělý vstup do sezóny nepřeceňují. "Zatím máme tři výhry, ale nesmíme usnout na vavřínech a jedeme dál. Přišly nové posily, je tady větší pohoda a hlavně se vyhrává," uzavírá Jan Myšák.

Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec