Rozhovory 22.09.2018
Autor: Ondřej Vlk

Jsem takový typ mezi nohy, často to tam zkouším, smál se po prvním gólu J. Myšák

Nejmladší člen litvínovského kádru Jan Myšák trhá klubové rekordy! V utkání s Pardubicemi pomohl k jasnému vítězství gólem na 1:0. Stal se tak nejmladším hráčem Litvínova, který vstřelil gól v nejvyšší soutěži! Opět tak překonal ikonu litvínovského hokeje slavného Roberta Reichela. Zároveň se zařadil na druhé místo extraligy, protože jediným mladším hráčem, kterému se povedlo dát gól je Rostislav Olesz.
Bežela 11. minuta a František Lukeš našel přesným pasem najetého mladíčka Jana Myšáka před modrou čarou. Litvínovský šikula si ve velké rychlosti obhodil zkušeného Petra Čáslavu a střelou mezi nohy jako mazák překonává Ondřeje Kacetla - 1:0! Mohla tak vypuknout obrovská radost z premiérové branky v Tipsport extralize. "Jsem takový ten typ mezi nohy, často to zkouším a teď se to povedlo," zářil po utkání šestnáctiletý talent. Verva se veze na vítězné vlně a důkazem toho je i pohoda v týmu, ale hráči nijak skvělý vstup do sezóny nepřeceňují. "Zatím máme tři výhry, ale nesmíme usnout na vavřínech a jedeme dál. Přišly nové posily, je tady větší pohoda a hlavně se vyhrává," uzavírá Jan Myšák.

Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Statistické porovnání sezon juniorů

V tomto článku se podíváme na to, jak si junioři vedli v různých statistikách oproti loňské sezoně. V jakých aspektech hry se zlepšili a v jakých zhoršili? Odpověď naleznete níže.
Více >
Konto našeho srdce 16.05.2019

Hokejisté podpoří projekt Run and Help v Teplicích

HC VERVA Litvínov a Konto našeho srdce podpoří projekt Run and Help. Akci, kterou pořádají fotbalisté FK Teplice v úterý 28. května na Stínadlech podporuje HC VERVA Litvínov spolu s mosteckými Černými Andělkami. Přijďte také pomoci dětem našeho regionu.
Více >
Žáci 13.05.2019

SOUHRN: Povedenou sezonu třetí třídy uzavřel úspěch ve Varech

Jedna z nejmladších věkových kategorií má za sebou úspěšný ročník. První prohra přišla až po dlouhých sedmi utkáních. „Ke trojce můžu říct jen superlativy,“ hodnotil uplynulé období trenér Marek Fiala. Vše bylo zakončeno kombinovaným turnajem v Karlových Varech, který Severočeši ovládli.
Více >