Rozhovory 22.09.2018
Autor: Ondřej Vlk

Jsem takový typ mezi nohy, často to tam zkouším, smál se po prvním gólu J. Myšák

Nejmladší člen litvínovského kádru Jan Myšák trhá klubové rekordy! V utkání s Pardubicemi pomohl k jasnému vítězství gólem na 1:0. Stal se tak nejmladším hráčem Litvínova, který vstřelil gól v nejvyšší soutěži! Opět tak překonal ikonu litvínovského hokeje slavného Roberta Reichela. Zároveň se zařadil na druhé místo extraligy, protože jediným mladším hráčem, kterému se povedlo dát gól je Rostislav Olesz.
Bežela 11. minuta a František Lukeš našel přesným pasem najetého mladíčka Jana Myšáka před modrou čarou. Litvínovský šikula si ve velké rychlosti obhodil zkušeného Petra Čáslavu a střelou mezi nohy jako mazák překonává Ondřeje Kacetla - 1:0! Mohla tak vypuknout obrovská radost z premiérové branky v Tipsport extralize. "Jsem takový ten typ mezi nohy, často to zkouším a teď se to povedlo," zářil po utkání šestnáctiletý talent. Verva se veze na vítězné vlně a důkazem toho je i pohoda v týmu, ale hráči nijak skvělý vstup do sezóny nepřeceňují. "Zatím máme tři výhry, ale nesmíme usnout na vavřínech a jedeme dál. Přišly nové posily, je tady větší pohoda a hlavně se vyhrává," uzavírá Jan Myšák.

Mládež před 3 dny

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři 20.03.2019

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež 20.03.2019

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >