Proti Pardubicím jste dokázali otočit nepříznivý stav a nakonec vyhrát po nájezdech. Jak bys zhodnotil vývoj utkání?

"Ze začátku jsme moc nehráli naši hru, bylo to vidět, prohrávali jsme 1:3. Pak si myslím, že jsme předvedli strašně dobrý týmový výkon, otočili jsme to, a v nájezdech jsme vybojovali vítězství."

Druhou branku jste dostali pouhou vteřinu před koncem druhé třetiny. Jaké to pro tým bylo, zvlášť pro psychiku?

"Tak určitě to bylo těžké, hlavně po tom, co jsme dokázali vyrovnat. Ale jak už jsem říkal, pak jsme předvedli parádní týmový výkon."

V posledních třech zápasech jsi zapsal osm bodů. Proč myslíš, že se ti teď tak bodově daří?

"Tak ono se mi dařilo už před dvěma měsíci, to mi to tam padalo. Další měsíc to bylo takové nemastné neslané, ale jsem rád, že jsem se vrátil na tu svoji vlnu."

V další fázi soutěže jste najeli na vítěznou vlnu a máte už na kontě sedm výher. V čem vězí ta změna oproti třeba té sérii proher v říjnu?

"Tak ten říjen byl sám o sobě špatný. My jsme začali vyhrávat už před play-off, semkli jsme se, a teď těch sedm výher je hlavně o týmovém výkonu."

Zahráli jste si i proti české špičce, týmům jako Kometa nebo Sparta. Jak velký je to rozdíl, oproti zápasům v základní části?

"Já si myslím, že ty zápasy jsou furt stejné a jsem přesvědčen, že jsme měli jednu z nejtěžších skupin, jakou jsme mohli mít. Bylo to hodně vyrovnané a myslím, že je to pořád stejný hokej."

Dnes se v brance místo dosavadní jedničky Pejsara objevil Šimon Zajíček. Jak si myslíš, že ho zastoupil?

"Já si myslím, že ho zastoupil bravurně, protože to, co nám tam dnes chytil, bylo až neskutečné. Myslím, že máme asi jedny z nejkvalitnějších gólmanů v celé soutěži."