A-tým 01.05.2010
Autor: Redakce

Jareš do Litvínova, změny v kádru

HC BENZINA Litvínov se dohodl s Richardem Jarešem na jeho angažmá v Litvínově. 29-letý obránce (narozen 23. února 1981) podepsal s klubem dvouletou smlouvu. Naposledy působil v Liberci.

HC BENZINA Litvínov se dohodl s Richardem Jarešem na jeho angažmá v Litvínově.
29-letý obránce (narozen 23. února 1981) podepsal s klubem dvouletou smlouvu. Naposledy působil v Liberci.

Litvínovský klub opouštějí obránci Petr Punčochář a Karel Pilař a jak známo, aktivní činnost ukončili Jiří Šlégr a Robert Reichel, který u týmu začal působit jako trenér spolu s Jiřím Kučerou.
Případné další změny v kádru jsou v jednání.

Richard Jareš
Bývalý liberecký zadák Richard Jareš s parametry 183 cm/87 kg se narodil v Hradci Králové, kde také začal s hokejem. V dorosteneckém věku přešel do Vítkovic a odtud zamířil do Liberce. Pod Ještědem v sezóně 2002/03 debutoval v extralize.

Často hostoval v první lize. Až v roce 2005 si jej trenér Hořava vytáhl do Znojma,  kde v jeho kariéře nastal zlom. Ve městě okurek odehrál tři roky jako platný člen mužstva, v jedné sezóně byl dokonce třetím nejproduktivnějším hráčem soutěže, i když se sám považuje spíš za defenzivního zadáka. Dále si extraligu zahrál v Českých Budějovicích.

V uplynulém ročníku nevynechal Richard Jareš v základní části v dresu Bílých Tygrů ani jeden zápas a připsal si 11 bodů (3+8).

Do letní přípravy v Litvínově se zapojí v pondělí 3. května.

Soupiska hráčů HC BENZINA Litvínov v letní přípravě na sezónu 2010/2011 (k 1. 5.):

brankáři:
Jaroslav Hübl
Petr Franěk
Miroslav Brzobohatý

obránci:
Vlastimil Kroupa
Marek Černošek
Ivan Švarný
Radim Skuhrovec
Richard Jareš
Karel Kubát
Matěj Stříteský
Jiří Gula
Petr Kousalík
Václav Čejka
Daniel Hora
Jakub Havelka

útočníci:
Viktor Hübl
František Lukeš
Jakub Černý
Vojtěch Kubinčák
Michal Trávníček
Martin Jenáček
Peter Jánský
Roman Vopat
František Gerhát
Juraj Majdan
Jan Bojer
Kryštof Kafan
Jan Bíza
Jakub Maxa

Žáci dnes

ŠESTKA: Třináctka Roudnici a totální destrukce Ústí

Šesťáci i nadále pokračují v sérii skvělých výkonů. S chutí si zastříleli proti Roudnici, když Pecka zaznamenal hattrick. Následně se utkali s Ústím nad Labem, fanoušci viděli celkem osmadvacet branek. Šest přišlo z hole Petružálka a o dalších sedm se postaral Danihelka.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Více >