Tiskové zprávy 16.01.2021
Autor: Klub

Jakub Březák se vrací ze střídavých startů v Jihlavě, opačným směrem putuje Daniel Kolář

Mezi Litvínovem a jihlavskou Duklou proběhla zpětná výměna zadáků. Na sever Čech se vrací odchovanec Jakub Březák, opačným směrem zamíří Daniel Kolář.
Daniel Kolář se po měsíční výpomoci na severu Čech vrací na Vysočinu. Urostlý zadák v Litvínově odehrál 9 zápasů a nepřipsal si žádný kanadský bod. Naposledy zasáhl do duelu s pražskou Spartou v pátek 15. ledna.

Opačným směrem se opět stěhuje třiadvacetiletý obránce Jakub Březák. Odchovanec litvínovského klubu odešel do Dukly v rámci střídavých startů na konci prosince, zasáhl tak pouze do dvou zápasů v červenožlutém dresu. Na severu Čech má tento mladý zadák prozatím 12 extraligových startů z předešlých sezón. 
Zápasy - Dorost včera

Neúspěšná odveta s Chomutovem. Dorostenci ztratili vedení a prohráli 1:5

Dorost se vrátil do zápasového tempa na ledě prvního Chomutova. Pirátům chtěli chemici vrátit porážku, kterou utrpěli v posledním vzájemném zápase. Litvínovské naděje sice krátce vedly, poté ale kraloval domácí Daniel Badinka, který zaznamenal hattrick.
Více >
Mládež včera

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín