Tiskové zprávy 16.01.2021
Autor: Klub

Jakub Březák se vrací ze střídavých startů v Jihlavě, opačným směrem putuje Daniel Kolář

Mezi Litvínovem a jihlavskou Duklou proběhla zpětná výměna zadáků. Na sever Čech se vrací odchovanec Jakub Březák, opačným směrem zamíří Daniel Kolář.
Daniel Kolář se po měsíční výpomoci na severu Čech vrací na Vysočinu. Urostlý zadák v Litvínově odehrál 9 zápasů a nepřipsal si žádný kanadský bod. Naposledy zasáhl do duelu s pražskou Spartou v pátek 15. ledna.

Opačným směrem se opět stěhuje třiadvacetiletý obránce Jakub Březák. Odchovanec litvínovského klubu odešel do Dukly v rámci střídavých startů na konci prosince, zasáhl tak pouze do dvou zápasů v červenožlutém dresu. Na severu Čech má tento mladý zadák prozatím 12 extraligových startů z předešlých sezón. 
Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >