Nové znění stanov společnosti navyšuje počet členů dozorčí rady ze tří na čtyři a nově formuluje rozdělení kompetencí mezi valnou hromadou, představenstvem a dozorčí radou společnosti. Valná hromada schválila odvolání z funkce člena představenstva pana Petra Schettla a člena dozorčí rady Ing. Jaroslava Kropáčka. Dále bylo konstatováno uplynutí funkčního období člena představenstva pana Konrada Marka Szykuly.

Do funkce člena představenstva byli schváleni pan Przemysław Wacławski a Mgr. Martin Liška, za nové členy dozorčí rady byli zvoleni paní Agnieszka Miklas a pan Jan Vycpálek. Orgány společnosti nyní nově pracují v tomto složení:

Představenstvo:

Jiří Šlégr, předseda
Krzysztof Zdziarski, místopředseda
Tomasz Wiatrak, člen
Przemysław Wacławski, člen
MUDr. Petr Myšák, člen
Mgr. Martin Liška, člen

Dozorčí rada:

Rafal Tarka, člen
Agnieszka Miklas, člen
Mgr. Martin Klika, místopředseda
Jan Vycpálek, člen

Poznámka: Dozorčí rada si na svém nejbližším jednání zvolí nového předsedu.

Vedení společnosti HC VERVA Litvínov, a.s. tímto děkuje panu Szykulovi, Schettlovi a Kropáčkovi za jejich odvedenou práci pro klub a přeji jim hodně štěstí v dalším osobním a pracovním životě.