A-tým 04.05.2017
Autor: Redakce, foto: mountfieldhk.cz

Hübl pokračuje, přichází obránce Dietz

V litvínovském klubu pokračuje tvorba kádru týmu na nadcházející sezónu, hlásíme další dvě novinky.
HC VERVA Litvínov se právě dohodl s klubem Mountfield HK na přestupu obránce Stanislava Dietze. 26-letý zadák by měl v Litvínově působit nejméně dvě následující sezóny.

HC VERVA Litvínov dále podepsal nový, dvouletý kontrakt s útočníkem Viktorem Hüblem, druhým nejproduktivnějším hráčem klubu v minulém ročníku TELH.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Stanislav Dietz se narodil 10. září 1990. Měří 192 centimetrů, váží 89 kilogramů.

Rodák z Písku je odchovancem jihočeského hokeje, v dorosteneckém věku působil v Písku a v Českých Budějovicích. Už v 18 letech debutoval v dresu HC Mountfield v nejvyšší soutěži.

První celou sezónu mezi dospělými odehrál v ročníku 2011/12 v prvoligové Třebíči. Poslední tři sezóny patřil do základní sestavy královéhradeckého klubu. V minulém ročníku zde odehrál 60 utkání, z toho 11 v play off, s bilancí kanadských bodů 4+15 a celkem +17 body v hodnocení plus/mínus.

V roce 2016 byl povolán do české reprezentace, za kterou odehrál tři utkání v Euro Hockey Tour.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Viktor Hübl odehrál v Litvínově již čtrnáct sezón.

V historickém přehledu klubové produktivity se v minulém ročníku dostal již na druhé místo za nedostižného Ivana Hlinku. Nasbíral 546 bodů (236 + 310) a předstihl třetího Roberta Reichela, čtvrtého Roberta Kyselu, Vladimíra Jeřábka, Petra Rosola, Vladimíra Růžičku a další veličiny žlutočerného hokeje.

V sezóně 2016/2017 pomohl Hübl týmu k pátému místu po základní části 17 góly a 21 asistencemi.
V play off přidal další gól a dvě nahrávky, v součtu byl pak s 41 body o dva body druhým nejproduktivnějším hráčem týmu za Františkem Lukešem, který rovněž v Litvínově pokračuje.
Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec