Konto našeho srdce 24.12.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Hráči A-týmu zakoupili k Vánocům dárky pro děti z DD Hory svaté Kateřiny

Hráči A-týmu přišli s nápadem udělat radost dětem z dětského domova. Konto našeho srdce dlouhodobě spolupracuje s Dětským domovem Hory svaté Kateřiny. Letos se všichni hráči v kabině dohodli a složili se na dvě hry, které si děti moc přály.

Naši hokejisté zakoupili dva Stiga hokeje a objednali i figurky hráčů v našich černožlutých barvách. Za A-tým je dětem předali hráči Matěj Stříteský a Patrik Demel. Jako malé překvapení jim přivezli i podepsaný plakát všech hráčů a dres kapitána a rekordmana Viktora Hübla. Dětem tak udělali velikou radost, které už plánují první sváteční turnaj. 

Za Konto našeho srdce Vám přejeme krásné Vánoce, svátky plné radosti a klidu.

Fotogalerie

Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >