Fanoušci nejen vyhrávají, ale současně podporují svůj tým zakoupením tiketu do Hokejové tomboly. Někteří však jdou ještě dál.

Jak jsme již psali, příznivec BK Mladá Boleslav si v 10. kole TELH koupil tiket a rovnou jej věnoval dětem hokejové první třídy. A byl to šťastný tiket. Nejmenším hokejistům Mladé Boleslavi přinesl výhru 8 300 Kč.

V Litvínově sice fanoušci cestu k tombole teprve hledají, ale jak se ukázalo, i zde mají "Ropáci" (čti fanoušci Litvínova) srdce na pravém místě. Pan Jaromír Holub, výherce tomboly v hodnotě 5.000,- Kč, věnoval celou částku dětskému domovu v Hoře Svaté Kateřiny.

Nejaktivnější fanoušci jsou doposud v Liberci, kde klub díky tombole získal od začátku sezony již 170 000 Kč!
Dobře se tombole daří i v Třinci, na Kometě, v Pardubicích a ve Vítkovicích, kde díky fanouškům získaly přes 100 000 Kč.

Hokejová tombola přinesla týmům od začátku sezony v součtu už 1 000 000 Kč. Je velká škoda, že se stále ještě nepodařilo rozjet tento projekt v Plzni, v Hradci Králové a v Jihlavě.

Nezapomeňte: čím více fanoušků se zapojí, tím větší částku si mohou odnést a tím více podpoří projekt či aktivitu svého klubu! Děkujeme všem!

Veškeré souhrnné informace najdete zde (www.hokejovatombola.cz).

Přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhry...
K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly.