Utkání proti Bivoji Litvínov se odehrálo ve středeční podvečer na in-line ploše Zimního stadionu Ivana Hlinky. V náročných 27 stupních Celsia se střetly dva spřátelné kluby - HC VERVA Litvínov proti SK Bivoj Litvínov. Už před začátkem utkání se o dvě místa v sestavě hokejistů utkala šestice fanoušků v dovednostních soutěžích.

Rostislav Martynek spolu s celým týmem poté vybral dva z fanoušků, kteří si zahráli celé utkání po jejich boku. Celý zápas byl veden v přátelském duchu a z konečného vítězství se mohli poprvé radovat hokejisté, když Bivoj porazili 10:8. Hrálo se 2 x 25 minut hrubého času. Domácí měli k dispozici dvě pětky, hosté dva týmy, které se v poločase vystřídaly.

Průběh utkání: 2:0, 2:3, 7:3, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8.
Branky HC VERVA Litvínov: Šimeček 2, J. Petružálek 2, Kokeš 2, Nejezchleb, Válek, Pavelka, fanoušek Tomáš,
Sestava: Petružálek M. - Petružálek J., Pavelka, Martynek, Kokeš, Šimeček, Nejezchleb, Stříbrný, Válek, fanoušek Tomáš a fanoušek Pavel.

V závěru bylo pro fanynky připraveno jedno velké překvapení. Mohly si ze svých idolů svléknout funkční triko Altisport, ve kterém hokejisté odehráli celou Florbalovou bitvu.