Otázky na Pavla Hynka:

1. Jakou máte vizi s mužstvem do dalších let a jak vidíte zapojení odchovanců do budoucna?
  2. Proč v nesestupové sezóně nedostávají více prostor mladí hráči, které máme v Chance lize?
  3. Jak to vypadá se stavbou kádru do příští sezóny?
  4. Budete chtít prodloužit kontrakt s Viktorem Hüblem?
  5. Proč dáváte hráčům jen roční smlouvy s opcí a nedáváte dlouhodobější?
  6. Jak jste spokojený s výsledky A-mužstva a prací realizačního týmu? Kdo vás zaujal a kdo zůstal za očekáváním?
  7. Jak komunikujete s disciplinární komisí vzhledem k trestům a jejich odvoláním?
  8. Jak to vypadá se zraněnými hráči?
  9. Jaký jste měli plán ke konci přestupového období a proč jste nepřivedli výraznou posilu posilu?
  10. Proč jste zapsali na soupisku právě tyto hráče na střídavé starty?
  11. Snižovali se hráčům kvůli pandemii Covid-19 platy?
  12. Proč klub nespolupracuje s bývalými hráči jako je Robert Reichel, Jiří Šlégr nebo Martin Ručinský?
  13. Jak to bylo s jejich nevpuštěním na stadion, jak proběhlo v médiích?
  14. Na jak dlouho máte smlouvu v Litvínově?
  15. Jak vypadají jednání s generálním sponzorem klubu, bude nadále jeho podpora pokračovat i v této těžké době?
  16. Co je pravdy na tom, že by se měly změnit klubové barvy?
  17. V prosinci jste se setkali se zástupci fanoušků, jak setkání probíhalo a co jste s nimi probrali

Odpovědi na otázky: