Fanoušci - do boje! Startuje Radegast index dražba!

Kapitán tě vyzývá: Bojuj za Litvínov! Michal Trávníček vložil svoje rukavice do @Radegast index dražby. Tým, jehož artefakt bude vydražen za nejvyšší částku, vyhraje posezónní oslavu s hokejisty. Nedovolme vyhrát jiný klub!

Zapoj se! zde

Souboj fanoušků je tady! Všichni máte příležitost bojovat o fanouškovskou čest a dát najevo podporu svému týmu. Můžete vydražit artefakt prověřený tvrdou hrou, který do aukce věnovali největší bojovníci extraligy.

Celkový výtěžek aukce poslouží příznivcům daného klubu a dražiteli, který vydraží artefakt za nejvyšší částku, na posezónní oslavu s hráči klubu. Část výtěžku poputuje na dobročinné účely v rámci vítězného extraligového města.

Stejně jako v minulých ročnících se i letos do tradiční Radegast index dražby zapojí nejlepší Radegast index bojovník každého klubu. Ten do aukce věnoval jeden artefakt, o který svedou souboj fanoušci.

„Každý z artefaktů bude mít svůj příběh a vlastnoruční podpis bojovníka. Fanoušci jednotlivých klubů pak v dražbě svedou bitvu nejen o cenný úlovek bojovníka, ale také o celkový částku celé dražby,“ podotýká manažer značky Radegast  Marek Grabovský a na vysvětlenou dodává: „Celkový výtěžek z aukce získají fanoušci klubu, jehož artefakt byl vydražen za nejvyšší částku. Sumu pak Radegast rozdělí mezi fanoušky daného klubu a příslušné město či region, ve kterém podpoří některou z dobročinných aktivit.“

V dražbě se sešly hokejky s vlastnoručním podpisem daného hráče, rukavice nebo brusle. Vyvolávací cena každého artefaktu odpovídá celkovému součtu Radegast index bodů, které během letošní základní části daný hráč nasbíral.

Artefakt, který bude vydražen za nejvyšší částku v rámci celé aukce, se stane vítězným. Jeho dražitel pro svůj klub a jeho fanoušky získává celkový výtěžek dražby, který bude částečně určen na posezónní oslavu v hospodě s hráči daného klubu a částečně na dobročinnou akci v rámci města.

Bojovat o fanouškovskou čest a ukořistit součást výstroje lídrů statistiky Radegast index z každého týmu můžete od 29. března do 18. dubna 2017 do 16 hodin na bit.ly/2mO6N45.


Fotogalerie